Tukkumyynti / B-to-B

Onko sinulla rengasliike, autokorjaamo tai autokauppaa? Rengas ja vanneasioissa saat meiltä täyden palvelun A:sta Ö:hön. Helppokäyttöisestä B-to-B verkkokaupastamme näet hinnat ja saatavuuden nopeasti ja helposti!

Ota yhteyttä

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä tukkumyyntitiimimme ja katsotaan teille sopivin vaihtoehto!

Raskaan kaluston tukkumyynti

Janne Juola

+358 40 122 5563
janne.juola@lapinkumi.fi

Tukkumyynti (B to B)
Raskas kalusto

Kimmo Koistinen

+358 401 225583
kimmo.koistinen@lapinkumi.fi

Tukkumyynti (B to B)
Raskas kalusto
Pinnoitus

Henkilöauto tukkumyynti

Ville Tikkanen

+358 40 122 5567
ville.tikkanen@lapinkumi.fi

Tukkumyynti (B to B)
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Lauri Kortesalmi

+358 40 122 5569
lauri.kortesalmi@pointsoulu.fi

Tukkumyynti (B to B)
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Jussi Toivonen

+358 40 122 5573
jussi.toivonen@pointsjyvaskyla.fi

Tukkumyynti (B to B)
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Juuso Kankola

040 122 5592
juuso.kankola@lapinkumi.fi

Tukkumyynti (B to B)
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Tino Kaarre

+358 40 122 5590
tino.kaarre@lapinkumi.fi

Tukkumyynti (B to B)
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Lapin Kumi Oy