/Rovaniemi Yhteystiedot
Rovaniemi Yhteystiedot 2018-05-25T20:17:06+00:00

Lapin Kumi Rovaniemi yhteystiedot

 Alakorkalontie 18, 96301 Rovaniemi 

Palvelemme:
Arkisin: 7:30-17:00
Lauantaisin: Suljettu
Sunnuntaisin: Suljettu

Henkilökunta

Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä ja palaamme asiaan arkipäivinä vuorokauden kuluessa.

Arvostamme yksityisyyttäsi, emme jaa tietojasi eteenpäin kolmansille osapuolille.

Henkilökunta

Juha Vierimaa

+358 40 122 5512
juha.vierimaa@lapinkumi.fi
Toimipisteen vetäjä
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet
Moottoripyörien renkaat
Raskas kalusto

Sakari Erola

+358 400 569 445
sakari.erola@lapinkumi.fi
Raskas kalusto
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet
Moottoripyörien renkaat

Martti Pukema

+358 40 122 5515
rovaniemi@lapinkumi.fi
Raskas kalusto
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat

Sami Keränen

+358 40 122 5509
rovaniemi@lapinkumi.fi
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet
Moottoripyörien renkaat

Keijo Perälä

+358 40 122 5514
rovaniemi@lapinkumi.fi
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Mika Nevala

+358 40 122 5518
rovaniemi@lapinkumi.fi
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Matti Vuorinen

+358 40 122 5513
rovaniemi@lapinkumi.fi
Rengashotelli vastaava
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet

Ville Ruokanen

+358 400 691 936
ville.ruokanen@lapinkumi.fi
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet
Moottoripyörien renkaat
Raskas kalusto

Risto Keskiruokanen

+358 400 698 216
risto.keskiruokanen@lapinkumi.fi
Henkilöautojen renkaat
Pakettiautojen renkaat
Erikoisvanteet
Moottoripyörien renkaat
Raskas kalusto

24H rengaspalvelu

Päivystysnumero:
+358 203 20050

Leila Hannula

+358 40 122 5505
leila.hannula@lapinkumi.fi
Talouspäällikkö

Marketta Mölläri

+358 40 122 5503
marketta.mollari@lapinkumi.fi
palkanlaskenta